Yenişehir Belediyesi Kültür Kompleksi İçin İmzalar Atıldı
SPOR ŞEHRİ MERSİN
Haber
30 Kasım 2020 - Pazartesi 13:42
 
Yenişehir Belediyesi Kültür Kompleksi İçin İmzalar Atıldı
Yenişehir ilçesi Menteş Mahallesi’nde kısa süre içerisinde yapılacak Yenişehir Belediyesi Kültür Kompleksi için Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ve Kerimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özdemir arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Kültür Haberi
Yenişehir Belediyesi Kültür Kompleksi İçin İmzalar Atıldı

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, mahallelerde taziye evleri ve halk kütüphaneleri yapacakları ile ilgili seçim öncesi verdiği sözünü yerine getiriyor. Yenişehir Belediyesi ve Kerimoğlu İnşaat iş birliğiyle Menteş Mahallesi’nde halk kütüphanesi ve taziye evinden oluşacak kompleks yapılacak. 570 metrekarelik kapalı alandan oluşacak kültür kompleksi iki katlı olarak tasarlandı. Tüm vatandaşlara hizmet verecek halk kütüphanesinde çalışma ve eğitim odaları da olacak. Taziye evi alanı ise kullanılmadığı zamanlarda çocuklar için eğitim ve öğretim yeri olacak ve çeşitli aktiviteler yapılabilecek.

Belediye Başkan Abdullah Özyiğit, projeye verdiği destek ve katkılardan dolayı Kerimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özdemir’e teşekkür etti.

Kaynak: Editör: www.habermeclisi.net
Etiketler: Yenişehir, Belediyesi, Kültür, Kompleksi, İçin, İmzalar, Atıldı,
Haber Yazılımı